szukaj napisz do nas facebook
wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej organizacji

Spółka SmartMedia jest firmą technologiczną, która powstała w Trójmieście w wyniku połączenia pasji i zaangażowania osób pragnących osiągnąć sukces na rynku IT.  Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku producentów specjalistycznego oprogramowania do zarządzania majątkiem i inwentaryzacji.

SmartMedia to:

  • 12 lat doświadczenia na rynku usług informatycznych,
  • ponad 800 zadowolonych klientów,
  • 36-osobowy zespół ekspertów z różnych dziedzin,
  • ponad 20 rozwiązań w ofercie.

Misją spółki jest skuteczne optymalizowanie procesów zarządczych w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych, poprzez dostarczenie kompleksowych rozwiązań informatycznych.


Wyróżnikiem pracy SmartMedia jest indywidualne podejście do każdej organizacji, pozwalające dopasować rozwiązania do potrzeb firmy. Miarą efektywności zaś jest satysfakcja Klientów, którzy doceniają zaangażowanie w ich rozwój i potwierdzają to długofalową współpracą. Codziennie na sukces firmy i jej Klientów pracuje kilkudziesięciu specjalistów z różnych dziedzin. Informatycy, prawnicy, jak również ekonomiści współpracują z zespołem SmartMedia, aby proponowane przez spółkę rozwiązania były zgodne z obecnymi wymogami prawa oraz światowymi standardami informatycznymi. SmartMedia prowadzi stałe działania badawczo-rozwojowe.


Oferta SmartMedia to kompleksowe systemy informatyczne, bazujące na technologii automatycznej identyfikacji, a także usługi doradztwa, wdrożenia i szkolenia z wykorzystania proponowanych przez firmę rozwiązań. Dostarczamy rozwiązania zarówno dla dużych jak i dla małych firm oraz instytucji.


Masz Pytania? Z przyjemnością odpowiemy! 58 320 57 34