szukaj napisz do nas facebook
Dołącz do nas


Przeczytaj O firmie

Jesteśmy grupą młodych i ambitnych ludzi, zespołem wykwalifikowanych specjalistów – prawdziwych pasjonatów nowinek technologicznych. Cenimy sobie fakt, że nasza praca i zaangażowanie mają bezpośredni wpływ na rozwój firmy, wyznaczając tym samym nowe trendy na rynku IT. Szczególnie dbamy o to, aby każdy z nas miał odpowiednie warunki zarówno do pracy, jak i samodoskonalenia w przyjaznym i pełnym wyzwań otoczeniu.

Jeśli szukasz firmy, która zapewni Ci możliwość rozwoju w kierunku adekwatnym do swoich zainteresowań i umiejętności, a także umożliwi pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole – trafiłeś idealnie! Bez względu na to czy jesteś nocnym markiem czy porannym skowronkiem – gwarantujemy, że odnajdziesz się w naszej drużynie!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:
wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny
Odezwiemy się do wybranych kandydatów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SmartMedia Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o chronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883). *
Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych osobowych przez firmę SmartMedia Sp. z o.o. dla celów kolejnych rekrutacji.

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez SmartMedia Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883)."


Masz Pytania? Z przyjemnością odpowiemy! 58 320 57 34